Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

Financial Advisor

Κατηγορία: Τηλεφωνικές Υπηρεσίες
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η lmw αναζητά εκ μέρους διεθνούς χρηματοοικονομικού οργανισμού Financial Advisor για τη στελέχωση θέσεων τηλεφωνικής επικοινωνίας με ιδιώτες και εταιρικούς πελάτες.

Αρμοδιότητες:
  • Διαχείριση εξερχόμενων κλήσεων με αντικείμενο την ενημέρωση των τραπεζικών πελατών
  • Αποτελεσματική διαπραγμάτευση για την ένταξή τους σε προνομιακές ρυθμίσεις
  • Χρήση ηλεκτρονικού συστήματος για την καταχώρηση και παρακολούθηση των πληροφοριών
  • Διεκπεραίωση διαχειριστικών εργασιών (αρχειοθέτηση κλπ.).

Απαραίτητα Προσόντα

  • 2-3 χρόνια εργασιακή εμπειρία σε ανάλογη θέση
  • Εμπειρία σε οριστικές καθυστερήσεις (καταγγελία σύμβασης, ρυθμίσεις κλπ)
  • Άριστη γνώση Aγγλικών και Η/Υ
  • Προσανατολισμός στην επίτευξη στόχων

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας, καθώς και προοπτικές εξέλιξης εντός της εταιρείας.