Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

14/02/2020

Διανομείς για Εργοστάσιο Πουλερικών - Λεμεσός

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη Κύπρος
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Inglobe για λογαριασμό πελάτη της ζητά άμεσα Διανομείς για Εργοστάσιο Πουλερικών στη Λεμεσό της Κύπρου.

Η θέση είναι πλήρους απασχόλησης.

Απαραίτητα Προσόντα

Άδεια οδηγού επαγγελματική κατηγορίας πέραν των 3,5 τόνων (κατηγορία Γ' και Γ1)

Τουλάχιστον 2 χρόνων εμπειρία σε παρόμοια θέση

Πιστοποιητικό υγείας (θα διευθετήσουμε την ανάλυση στην εταιρία)

Λευκό ποινικό μητρώο

Άριστες οργανωτικές δεξιότητες και ικανότητα διαχείρισης χρόνου

Επαγγελματισμός, ευγένεια και προσοχή στη λεπτομέρεια

Κάτοχος κάρτας ταχογράφου (σε περίπτωση που δεν υπάρχει θα εκδοθεί στην Κύπρο)

Περιγραφή εργασίας:

Διανέμει τα προϊόντα βάσει των οδηγιών του προγράμματος διανομής.
Παραδίδει τα προϊόντα από το σημείο που υποδεικνύεται από τον πελάτη και τα τοποθετεί βάσει των οδηγιών του. Επίσης ελέγχει τα προϊόντα στην παρουσία του πελάτη βάσει του τιμολογίου. Διεκπεραιώνει την παράδοση με είσπραξη ή υπογραφή (σφραγίδα όπου απαιτείται) των εγγράφων.
Αναφέρει στον προϊστάμενό του οποιεσδήποτε απαιτήσεις, παρατηρήσεις και προβλήματα του αναφέρουν οι πελάτες.
Συμπληρώνει και υποβάλλει καθημερινά όλα τα απαραίτητα έντυπα βάσει των οδηγιών της εταιρίας.
Επιστρέφει όλα τα τιμολόγια της ημέρας υπογεγραμμένα από τον ίδιο και τον πελάτη.
Παραδίδει τις επιστροφές στους υπευθύνους και εκδίδει δελτία επιστροφών.
Συμπληρώνει την ταμιακή απόδοση και παραδίδει όλα τα τιμολόγια, αποδείξεις, εισπράξεις μαζί με όλα τα αντίστοιχα μετρητά και επιταγές.
Γνωρίζει ανά πάση στιγμή τι παραλαμβάνει κατά τη φόρτωση και είναι υπεύθυνος για τη σωστή παράδοση των προϊόντων στους πελάτες.
Γνωρίζει ανά πάση στιγμή τι μεταφέρει, καθώς επίσης έχει όλα τα σχετικά πιστοποιητικά / έγγραφα (τιμολόγια κ.λπ.) που απαιτούνται για την ορθή εκτέλεση της διανομής και της είσπραξης.
Έχει την ευθύνη της διατήρησης κατάλληλων θερμοκρασιών κατά τη φόρτωση, μεταφορά και εκφόρτωση των προϊόντων μέχρι την τελική παράδοση στους πελάτες. Κατά τη διάρκεια του δρομολογίου καταγράφει τη θερμοκρασία των ψυγείων.
Εκτελεί χειρωνακτικής φύσεως εργασίες, όπως η φόρτωση, η εκφόρτωση και η μεταφορά των προϊόντων, και διασφαλίζει την ορθή και σταθερή τοποθέτηση των εμπορευμάτων εντός του οχήματος. Διατηρεί την κατάσταση των προϊόντων σε άριστη κατάσταση μέχρι την παράδοσή τους στους πελάτες.
Ελέγχει σχολαστικά το όχημα πριν από τη χρήση του. Ενημερώνει τον υπεύθυνο στόλου οχημάτων σε περίπτωση που η κατάσταση του οχήματος δεν είναι ασφαλής για τη χρήση του και αναφέρει τυχόν ζημιές ή βλάβες που εντοπίζει.
Καθημερινά, μετά το τέλος του δρομολογίου του, καθαρίζει και απολυμαίνει το όχημά του βάσει των οδηγιών της εταιρίας, καθώς επίσης το εφοδιάζει με καύσιμα.
Εκτελεί συναφή καθήκοντα όταν απαιτείται.

Παροχές

Μισθός: 1.080 ευρώ fixed gross salary και προμήθεια (υπολογίζεται στις παραδόσεις προϊόντων ανά μήνα)

Πληρωμή: Μία φορά τον μήνα κατά την 4η μέρα του μηνός και αφορά τον προηγούμενο μήνα

Τρόπος πληρωμής: Μέσω κατάθεσης σε προσωπικό λογαριασμό στην τράπεζα

Ιατροφαρμακευτικό σχέδιο: Το εργοστάσιο πληρώνει το 50% του ασφαλίστρου για τον κάθε εργαζόμενό της που επιθυμεί να ενταχθεί στο ιατροφαρμακευτικό σχέδιο της εταιρίας.

Ωράριο: 48 ώρες εβδομαδιαία (Δευτέρα με Σάββατο)

Άδειες: Άδεια μετ' απολαβές για εξαήμερη εργασία 24 ημέρες τον χρόνο

Διαμονή: Παρέχεται διαμονή με ενοίκιο 270 ευρώ τον μήνα ανά άτομο. Το σπίτι είναι κοντά στην εργασία.

ΤΑ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΙΑ ΘΑ ΑΠΟΣΤΕΛΛΟΝΤΑΙ ΜΕ ΠΡΟΣΦΑΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ