ΟΛΕΣ ΟΙ ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Real Estate Agent / Σύμβουλος Ακίνητης Περιουσίας

Κατηγορία: Ασφαλιστικά - Real Estate
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Γενικό Λύκειο

Η RE/MAX Energy, μία από τις ταχύτερα αναπτυσσόμενες εταιρείες ολοκληρωμένων κτηματομεσιτικών υπηρεσιών στην Θεσσαλονίκη, αναζητά τον επόμενο Real Estate Agent/ Σύμβουλο Ακίνητης Περιουσίας, που θα γίνει μέλος της ομάδας της!

Σε αυτήν την συναρπαστική αγορά, που τα τελευταία χρόνια ανακάμπτει με σταθερούς ρυθμούς, η εταιρεία μας αναζητά ελεύθερους και δυναμικούς επαγγελματίες και μη, μηχανικούς, μεσίτες, στελέχη πωλήσεων με επιθυμητή προϋπηρεσία στον χώρο του real estate για να να εντάξει στην ομάδα της!

Αρμοδιότητες:

  • Καθοδήγηση πελατών στις αγοραπωλησίες ακινήτων
  • Συλλογή και υπόδειξη ακινήτων
  • Εύρεση νέου πελατολογίου
  • Διαπραγμάτευση και ολοκλήρωση συναλλαγής

Βρείτε την θέση εργασίας σας στην ομάδα μας!

Απαραίτητα Προσόντα

Τυπικά Προσόντα:
  • Επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες.
  • Διάθεση προσωπικής ανάπτυξης και φιλοδοξία για επαγγελματική εξέλιξη
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε κλάδους παροχής υπηρεσιών
  • Γνώση αγγλικών και Η/Υ

Παροχές

  • Γραφειακές εγκαταστάσεις (αίθουσα meeting, χώρος αναμονής)
  • Υπολογιστής (σταθερός)
  • Διαρκής εκπαίδευση διεθνών προδιαγραφών
  • Τεχνική υποστήριξη από συνεργαζόμενους μηχανικούς
  • Πρωτοποριακά εργαλεία marketing
  • Χαρτοφυλάκιο ακινήτων
  • Επιπλέον κίνητρα (bonus)
  • Ευέλικτο ωράριο

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας;
Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.
ΕΓΓΡΑΦΗ

Σε περίπτωση που έχετε ήδη κάνει εγγραφή, κάντε κλικ εδώ για να συνδεθείτε.
Μόνο στο JobFind.gr λαμβάνετε ενημέρωση μόλις η εταιρεία διαβάσει το Βιογραφικό σας!