Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/01/2020

French Live Chat Support Agent

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΝΕΟΣ ΚΟΣΜΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Μιλάτε άριστα τα Γαλλικά;

Το Jobfind.gr  - Career Portal εκ μέρους πελάτη του - πολυεθνική εταιρεία διαχείρισης επιχειρήσεων -  αναζητά άμεσα προσωπικό για τις θέσεις των French Live Chat Support Agent για λογαριασμό δημοφιλούς brand.

Περιοχή Εργασίας: Νέος Κόσμος, Αθήνα

Αρμοδιότητες:
  • Εξυπηρέτηση πελατών αποκλειστικά μέσω chat και email

Απαραίτητα Προσόντα

  • Μητρική ή άριστη γνώση της Γαλλικής γλώσσας (άριστη χρήση ιδιαίτερα στο γραπτό λόγο)
  • Γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Προϋπηρεσία σε θέσεις εξυπηρέτησης πελατών
  • Καλή χρήση Η/Υ

Παροχές

Κυλιόμενο ωράριο: Πενθήμερη, 8ωρη απασχόληση (Δευτέρα - Κυριακή ώρες 9.00 - 24.00)

Η εταιρεία προσφέρει:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Πρόσθετη ιδιωτική ασφάλιση
  • Κουπόνια εστιατορίων
*Τοποθεσία: Νέος Κόσμος - Άμεσα προσβάσιμο με τα ΜΜΜ*