Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

1/2/2021

Αποθηκάριος

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΚΟΛΩΝΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Διατηρώντας πορεία ανάπτυξης, εξέλιξης και αφομοίωσης των ολοένα αυξανόμενων και διαφοροποιούμενων αναγκών του καταναλωτικού κοινού στον χώρο της τεχνολογίας η COSMODATA προσκαλεί καλεί κάθε υποψήφιο να ενταχθεί στην ομάδα της ως:

Αποθηκάριος

Περιγραφή Θέσης - Αρμοδιότητες:

Ο κάτοχος της θέσης θα ανήκει στο τμήμα της αποθήκης της εταιρίας μας στον Κολωνό
Παραγγελιοδοσία αποθήκης (φόρτωμα, ξεφόρτωμα, διαλογή προϊόντων - picking)
Εισαγωγή – Εξαγωγή προϊόντων
Οργάνωση και τακτοποίηση της αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
  • Επιθυμητή εμπειρία σε χρήση προγράμματος διαχείρισης αποθήκης
  • Ομαδικό πνεύμα, συνέπεια και προθυμία για εργασία
  • Καλή φυσική κατάσταση για τη μεταφορά των προϊόντων

Παροχές

  • Σταθερός μισθός με συνέπεια στην Μισθοδοσία
  • Άμεση πρόσληψη με σύμβαση Αορίστου Χρόνου
  • Σταθερό, Ασφαλές και Ευχάριστο Περιβάλλον Εργασίας