Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/07/2019

Marketing / Digital Marketing Manager

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εμπορική εταιρεία - αντιπρόσωπος οίκων μόδας του εξωτερικού ζητά για θέση πλήρους απασχόλησης στην Αθήνα Marketing / Digital Marketing Manager.

Αρμοδιότητες

  • Διαχείριση των διαφημιστικών καμπανιών της εταιρίας (Facebook Ads & Google Ads)
  • Reporting για την απόδοση και την εξέλιξη των διαφημιστικών εκστρατειών
  • Διαχείριση των Social Media της εταιρείας
  • Διαχείριση της επικοινωνίας της εταιρείας - Marketing Plan - Διαφήμιση - Προώθηση

Περιοχή Εργασίας: Αθήνα, Κέντρο

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ με κατεύθυνση Marketing ή σχετικής κατεύθυνσης
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση απαραίτητη
  • Πολύ καλή γνώση διαχείρισης Social Media
  • Πολύ καλή γνώση Facebook Ads και Google Ads
  • Απαραίτητη η καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών