Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/05/2019

ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗ

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

H MASTER PLUS hr για τα γραφεία της στην Αθήνα αναζητά 1 (ένα) άτομο για τη θέση:

ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗ (πλήρης απασχόληση)

Περιγραφή Θέσης
  • Διαχείριση μισθοδοσίας/ εργατικών.
  • Καταχώριση παραστατικών.
  • Επικοινωνία με πελάτες και προμηθευτές.
  • Διοικητική υποστήριξη.

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Σχετική προϋπηρεσία.
  • Πτυχίο Οικονομικής κατεύθυνσης (ΑΕΙ/ ΤΕΙ).
  • Καλή γνώση Η/Υ (MS Office, απαραίτητα Excel, χρήση ERP).
  • Γνώση προγραμμάτων μισθοδοσίας (ιδανικά PYLON).
  • Επιθυμητή γνώση CRM.
  • Επιθυμητή γνώση αγγλικών.

Παροχές

  • Ικανοποιητικός μισθός και ασφάλιση.
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον με δυνατότητες ανάπτυξης.