Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/4/2021

Περιφερειακός Διευθυντής/τρια

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Έχεις εμπειρία ως Περιφερειακός Διευθυντής/τρια καταστημάτων και αναζητάς το νέο σου βήμα;

Θέλεις να ενταχθείς σε μια απο τις κορυφαίες ελληνικές εταιρείες στην παραγωγή προϊόντων ζύμης και ζαχαροπλαστικής;

Αν ναι, κάνε την αίτησή σου τώρα!

Απαραίτητα Προσόντα

Οι αρμοδιότητες του Περιφερειακού Διευθυντή/τριας θα είναι:
  • Εξασφάλιση της εύρυθμης λειτουργίας των καταστημάτων ευθύνης του
  • Επίβλεψη και έλεγχος για την τήρηση των λειτουργικών διαδικασιών της εταιρείας για τα καταστήματα ευθύνης
  • Έλεγχος των ποιοτικών και ποσοτικών αποτελεσμάτων και προτάσεις βελτίωσης προς τη διοίκηση
  • Διασφάλιση μιας ισχυρής ομάδα Διευθυντών καταστημάτων και των αντίστοιχων ομάδων καταστήματος
  • Παρακίνηση των ομάδων για την επίτευξη των στόχων των καταστημάτων

Ο/Η κατάλληλος/η Περιφερειακός Διευθυντής/τρια θα πρέπει να διαθέτει:
  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ
  • Εμπειρία 3-5 χρόνια σε αντίστοιχη θέση (θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα εμπειρία σε καταστήματα εστίασης)
  • Καλή γνώση αγγλικών και υπολογιστών
  • Εμπορική αντίληψη και οργανωτικές δεξιότητες
  • Διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Προσανατολισμός στην επίτευξη στόχου και αποτελεσμάτων και στην άριστη εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Ικανότητα άμεσης αναγνώρισης και επίλυσης προβλημάτων

Παροχές

Στον/ην κατάλληλο/η Περιφερειακό Διευθυντή/τρια η εταιρεία προσφέρει:
  • Ανταγωνιστικό σταθερό μηνιαίο μισθό
  • Αυτοκίνητο και έξοδα μετακίνησης
  • Κινητό και laptop
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας και διαρκή εκπαίδευση

Αν διαθέτεις όλα τα παραπάνω για τη θέση του Περιφερειακού Διευθυντή/τριας, τότε περιμένουμε την αίτησή σου! Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείς να καλέσεις την Κατερίνα Λιόση στο 2166001331 #salesjobs

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις είναι απόλυτα εμπιστευτικές.