Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

5/2/2021

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΓΛΥΦΑΔΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

H MASTER PLUS HR, για τα γραφεία της στη Γλυφάδα αναζητά 1 (ένα) άτομο για τη θέση:

Περιγραφή Θέσης:

·         Επικοινωνία με πελάτες και υποψηφίους

·         Υποστήριξη τμήματος Ανθρώπινου Δυναμικού

·         Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου

·         Διεκπεραίωση αλληλογραφίας

·         Φυσική και ηλεκτρονική αρχειοθέτηση.

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίων:

· Απαραίτητη σχετική προϋπηρεσία, κατά προτίμηση σε εταιρεία HR

· Πτυχίο Διοίκησης Επιχειρήσεων/ Οικονομικών/ Διοίκησης Ανθρώπινου Δυναμικού (ΑΕΙ/ ΤΕΙ).

· Καλή γνώση Η/Υ

· Καλή γνώση αγγλικών

· Επιθυμητή γνώση CRM

· Πελατοκεντρική αντίληψη

· Οργανωτικές δεξιότητες

· Επικοινωνιακές ικανότητες.

Παροχές

Παροχές Εταιρίας:

· Ικανοποιητικός μισθός

· Ασφάλιση.