Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/03/2020

Pickers (Κορωπί , Αττικής)

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής φαρμακευτικής εταιρείας, αναζητά τρία (3) άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων:

Περιγραφή Θέσης

• Συλλογή και προετοιμασία των προϊόντων για την διαδικασία της συσκευασίας
• Τακτοποίηση και ταξινόμηση των προϊόντων στον χώρο της αποθήκης
• Διευθέτηση των παραγγελιών και καταχώριση των προϊόντων στο σύστημα
• Υποστηρικτές εργασίες στον χώρο της αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτος/η Λυκείου/ ΙΕΚ / ΤΕΙ
• Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον ενός (1) έτους σε αντίστοιχη θέση
• Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
• Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
• Κάτοχοι ιδιόκτητου μεταφορικού μέσου
• Ευχάριστη προσωπικότητα με οργανωτικές δεξιότητες
• Ικανότητα προσαρμογής σε δυναμικό περιβάλλον

Παροχές

• Σταθερό πρωϊνό ωράριο εργασίας
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον