Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

06/10/2022

Εργάτες Αποθήκης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΧΑΡΝΕΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία DIMEX Α.Ε. με έδρα τις Αχαρνές, πρότυπος παραγωγική μονάδα ποτηριών, επιθυμεί να προσλάβει Εργάτες Αποθήκης.

Αρμοδιότητες/Απαιτήσεις Θέσης:
  • Παραλαβή & Αποθήκευση των εμπορευμάτων
  • Προετοιμασία, συλλογή και εκτέλεση των παραγγελιών
  • Ποιοτικό έλεγχο εμπορευμάτων
  • Διαχείριση επιστροφών
  • Συσκευασία και Τακτοποίηση Εμπορευμάτων
  • Οργάνωση χώρου, Καθαριότητα
  • Τήρηση των κανόνων και διαδικασιών ασφάλειας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Συνέπεια και Επαγγελματισμός
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες
  • Προσαρμοστικότητα, ευελιξία, συνεργασία και ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Βασικό επίπεδο Αγγλικών και γνώση χρήσης Η/Υ
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση επιθυμητή
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παροχές

Προσφέρεται :
  • Αμοιβή αναλόγως προσόντων / Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχής εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης