Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/6/2021

Υπάλληλος εξυπηρέτησης πελατών - σύνταξη και καταχώρηση αγγελιών

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΒΟΥΛΓΑΡΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Το Jobfind.gr - Career Portal ζητά υποψήφιο/α για τη θέση: Υπάλληλος εξυπηρέτησης πελατών - σύνταξη και καταχώρηση αγγελιών.

Περιοχή εργασίας: Ανατολική Θεσσαλονίκη, Βούλγαρη.

Ωράριο πλήρους απασχόλησης: 9.00 - 17.00.

Αρμοδιότητες:

  • Τηλεφωνική επικοινωνία με εταιρικούς πελάτες
  • Σύνταξη και καταχώρηση αγγελιών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ (κατά προτίμηση Οικονομικής κατεύθυνσης, Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων, Marketing και Επικοινωνίας ή Δημοσιογραφίας)
  • Απαραίτητη η άριστη χρήση της ελληνικής γλώσσας και η ευχέρεια στο γραπτό και προφορικό λόγο
  • Πολύ καλή γνώση και χειρισμός Η/Υ
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Θα εκτιμηθεί προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας