Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

07/04/2021

Πωλητής / Πωλήτρια Αναλωσίμων Εκτυπωτών & Αξεσουάρ Κινητής Τηλεφωνίας

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΝΤΗΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Κατάστημα λιανικής πώλησης αναλωσίμων εκτυπωτών & αξεσουάρ κινητής τηλεφωνίας με έδρα στον Άγιο Ιωάννη Ρέντης Αττικής, ζητά Πωλητή / Πωλήτρια.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης (5 ημέρες / Εβδομάδα, Δευτέρα – Σάββατο με ρεπό).

Βασικές Αρμοδιότητες:

  • Πωλήσεις Αναλωσίμων Εκτυπωτών & Αξεσουάρ Κινητής Τηλεφωνίας
  • Αναγόμωση (Refill) μελανιών εκτυπωτών Inkjet
  • Διαχείριση λογαριασμών Social Media της επιχείρησης

Σημειώνεται ότι το ωράριο απασχόλησης περιλαμβάνει και απογευματινή εργασία.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε πωλήσεις προϊόντων τεχνολογίας
  • Ενασχόληση με windows, internet, social media και smartphones, είτε επαγγελματικά είτε ως έμπειρος χρήστης
  • Ηλικία 25 - 35 Ετών

Επιθυμητά προσόντα:

  • Στρατιωτικές υποχρεώσεις εκπληρωμένες (άνδρες)
  • Δίπλωμα οδήγησης μηχανής και αυτοκίνητου
Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να αποστείλουν το βιογραφικό τους με πρόσφατη φωτογραφία.

Παροχές

  • Σταθερός μισθός και ασφάλιση πλήρους απασχόλησης
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας