Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

10/11/2021

Υπάλληλος Γραφείου / Γραμματεία

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

H The Franchise Co., η μεγαλύτερη εταιρία συμβούλων, εξειδικευμένη στην ανάπτυξη δικτύων λιανικής και franchise με εμπειρία 25 ετών και ανάπτυξης περισσότερων από 450 δικτύων στην ελληνική αγορά, αναζητεί Υπάλληλο Γραφείου / Γραμματεία.

Ο ρόλος προσφέρει δυνατότητες συνεχούς εξέλιξης και ενίσχυσης δεξιοτήτων οργάνωσης, marketing, και επικοινωνίας.

Αρμοδιότητες:

  • Γραμματειακή υποστήριξη
  • Έκδοση Τιμολογίων, παρακολούθηση εισπράξεων
  • Παρακολούθηση CRM και reporting
  • Σύνταξη συμβάσεων και τήρηση αρχείου τμήματος
  • Επικοινωνία με υφιστάμενους πελάτες
  • Οργάνωση, υποστήριξη, υλοποίηση επικοινωνιακών προγραμμάτων
  • Οργάνωση events, ταξιδιών, εσωτερικών και εξωτερικών συναντήσεων
  • Σχεδιασμός και προετοιμασία εταιρικών παρουσιάσεων, επιστολών, newsletters
  • Διαχείριση σχέσεων με βασικούς stakeholders
  • Προώθηση Προγραμμάτων Προβολής σε Υφιστάμενους και Νέους Πελάτες

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επαγγελματική εμπειρία τουλάχιστον 2 (δύο) ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώση προγράμματος εμπορικής διαχείρισης
  • Γνώση / ικανότητα χρήσης CRM
  • Πτυχίο ΑΕΙ ( κατά προτίμηση Διοίκησης Επιχειρήσεων, Marketing)
  • Άριστη γνώση MS Office
  • Άριστη γνώση αγγλικών
  • Επαγγελματική συμπεριφορά και εμφάνιση, συνέπεια, εχεμύθεια
  • Άριστες οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες
  • Ικανότητες γραπτής επικοινωνίας
  • Ευελιξία, ομαδικότητα
  • Πελατοκεντρικός προσανατολισμός
  • Δέσμευση για προσωπική εξέλιξη

Παροχές

  • Δυναμικό και επαγγελματικό περιβάλλον
  • Συστήματα αρχικής και συνεχούς εκπαίδευσης
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών (βασική αμοιβή και bonus)
  • Πλήρης απασχόληση
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής ανέλιξης