Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

09/02/2023

Περιοδεύων Πωλητής Περιοχής - Σύμβουλος Πωλήσεων

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ | ΚΟΖΑΝΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρεία Λιπαντικών με έδρα στo Λάκκωμα Χαλκιδικής, ζητά να προσλάβει Περιοδεύοντα Πωλητή περιοχής με έδρα την ευρύτερη περιοχή της Δυτικής Μακεδονίας.

Η θέση εργασίας είναι πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες

  • Διατήρηση και ανάπτυξη δικτύου συνεργατών στις περιοχές ευθύνης
  • Διερεύνηση αγοράς για να αναγνώριση ευκαιριών για νέες συνεργασίες
  • Παρακολούθηση εξελίξεων αγοράς
  • Επίβλεψη και βελτίωση των σημείων πώλησης που διαχειρίζεται
  • Εφαρμογή της εμπορικής και πιστωτικής πολιτικής της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε πωλήσεις βιομηχανικών προϊόντων θα εκτιμηθεί
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Οργανωτικότητα, μεθοδικότητα, επαγγελματισμός
  • Κάτοχος διπλώματος Β' (ή προαιρετικά Γ' κατηγορίας)
  • Γνώση Η/Υ
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Απαραίτητη δυνατότητα ταξιδιών βάσει μηνιαίου προγράμματος

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Πλήρης ασφάλιση, δώρα, επιδόματα
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Εταιρική τηλεφωνική σύνδεση & tablet
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Πλήρης κάλυψη εξόδων κίνησης