Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

30/5/2018

Υπεύθυνοι Πωλήσεων B2B (εμπόριο απορρυπαντικών)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

H εταιρεία NEW LINE, η οποία δραστηριοποιείται στον χώρο των χημικών & καθαριστικών προϊόντων από το 1965, ζητά Υπεύθυνους Πωλήσεων B2B για το νομό Αττικής.

Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση και ανάπτυξη του υφιστάμενου πελατολογίου σε συγκεκριμένες γεωγραφικές περιοχές ευθύνης
  • Αναζήτηση νέων δυνητικών πελατών, με σκοπό την διεύρυνση του πελατολογίου και την αύξηση των πωλήσεων
  • Παρακολούθηση των τάσεων της αγοράς και του ανταγωνισμού

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Άνεση στην δημιουργία διαπροσωπικών σχέσεων
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον τριών (3) ετών στον τομέα των πωλήσεων
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία στον κλάδο των χρωματοπωλείων – χαρτικών / απορρυπαντικών
  • Ισχυρόw προσανατολισμόw στην επίτευξη στόχων
  • Γνώση χειρισμού H/Y (Excel, Word, Outlook)
  • Κάτοχος διπλώματος επιβατικού αυτοκίνητου
  • Δυνατότητα ταξιδιών εκτός έδρας

Παροχές

  • Ανταγωνιστικός μηνιαίος μισθός
  • Μηνιαίο & Τριμηνιαίο bonus επίτευξης στόχων
  • Προοπτικές εξέλιξης σε ένα δυναμικά αναπτυσσόμενο περιβάλλον
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Κινητό τηλέφωνο
  • Εταιρικό αυτοκίνητο