Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/2/2021

Α’ Μάγειρας ζητείται για Εστιατόριο με Μεσογειακή κουζίνα στο Μόναχο Γερμανίας

Εστίαση

Πόλη Γερμανία
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Κύριες αρμοδιότητες:
- Στενή συνεργασία με τον υπεύθυνο Κουζίνας σε όλα τα θέματα που υποστηρίζουν την προετοιμασία και την λειτουργία του εστιατορίου.
-Εξασφάλιση της καθαριότητας και την τακτοποίηση των τροφίμων και εργαλείων καθημερινώς
-Σχεδιασμός καινούριου μενού κάθε 2 εβδομάδες μαζί με τον υπεύθυνο Κουζίνας και την διοίκηση

Απαραίτητα Προσόντα

 Ο υποψήφιος απαιτείται να έχει γνώσεις σε Μεσογειακή και γαλλική κουζίνα. *Επιπλέον γνώσεις όπως στην Ασιατική κουζίνα θα εκτιμηθούνε.

Παροχές

- Αρχικός μισθός για τον Μάγειρα: 1.600-2000 καθαρά αναλόγως εμπειρίας + Tips 500-1000/μήνα
- Μπόνους ανάπτυξης
-Αεροπορικό εισιτήριο
-Διαμονή σε μονό δωμάτιο σε 4αρι διαμέρισμα με ενοίκιο 400 Ε/μήνα.
-Διατροφή

*Θα υπάρξει δοκιμαστικό 1 εβδομάδας και διαμονής δωρεάν πριν το οριστικό κλείσιμο συμφωνίας με τον εργοδότη.