Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/8/2022

Υπάλληλος υποδοχής

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΘΑΣΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται Υπάλληλος υποδοχής για εποχιακή εργασία (σεζόν) στο κατάλυμα Soho Exclusive Suites στη Θάσο για την καλοκαιρινή σεζόν του 2022 και με προοπτική για δωδεκάμηνη συνεργασία με ικανοποιητικό μισθό και διαμονή σε δωμάτιο μέσα στο κατάλυμα.

Αρμοδιότητες:

  • Εξυπηρέτηση πελατών και διαχείριση παραπόνων
  • Διαχείριση αφίξεων και αναχωρήσεων
  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου
  • Γραμματειακή υποστήριξη & διαχείριση ηλεκτρονικής αλληλογραφίας
  • Διαχείριση ταμείου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες (γραπτά και προφορικά)
  • Προσαρμοστικότητα και αντοχή στην πίεση
  • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά
  • Ικανότητα διαχείρισης πολλαπλών καθηκόντων (multitasking) και θέσπισης προτεραιοτήτων
  • Εργατικότητα, πρωτοβουλία, ομαδικότητα και πνεύμα συνεργασία
  • Ικανότητα διαχείρισης παραπόνων και επίλυσης προβλημάτων
  • Εξυπηρετικότητα, ευγένεια, φιλικότητα

Παροχές

  • Ελκυστικό πακέτο παροχών
  • Διαμονή
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Πλήρης Ασφάλιση
  • Πλήρες ωράριο εργασίας