Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

8/11/2022

Social Media Expert / Graphic Designer

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΔΥΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Ζητείται Social Media Expert / Graphic Designer από επώνυμο κατάστημα καλλυντικών στη Δυτική Θεσσαλονίκη.

Καθήκοντα:

  • Δημιουργία, επεξεργασία και δημοσίευση περιεχομένου στα social media εταιρείας διασφαλίζοντας τη συνέπεια και την ανάδειξη της (Tik Tok, Instagram, Facebook & YouTube).
  • Εξ’ ολοκλήρου διαχείριση μέσων κοινωνικής δικτύωσης.
  • Αλληλεπίδραση σε καθημερινή βάση με το πελατολόγιο και έγκαιρη ανταπόκριση μηνυμάτων.
  • Δημιουργία και παρακολούθηση newsletter.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητες γνώσεις Photoshop, Adobe Premiere & Illustrator.
  • Άριστη γνώση αγγλικών.
  • Διάθεση για δουλειά & δημιουργία.
  • Απαραίτητες γνώσεις καλλυντικών προϊόντων.
  • Γνώσεις μακιγιάζ θα εκτιμηθούν.

Παροχές

  • Δυνατότητα μερικούς ή πλήρους απασχόλησης με αντίστοιχη ασφάλιση.
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών βάση προσόντων.