Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/09/2022

Τεχνίτες - Εργάτες Παραγωγής

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΑΥΛΩΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρεία κατασκευής εργαστηριακών επίπλων με έδρα στον Αυλώνα Αττικής (πλησίον σταθμού τρένου Αγ. Θωμά), ζητά να προσλάβει Τεχνίτες και Εργάτες για το Τμήμα Παραγωγής.

Περιγραφή Θέσης Εργασίας:

  • Υποστήριξη στην καθημερινή παραγωγική διαδικασία
  • Υποστηρικτικές εργασίες χώρου Παραγωγής Εργοστασίου
  • Χειρισμός υλικών και εξοπλισμού παραγωγής
  • Συνεργασία και επικοινωνία με τα υπόλοιπα μέλη της ομάδας και τα υπόλοιπα τμήματα για την εύρυθμη λειτουργία της παραγωγής
  • Εφαρμογή των οδηγιών ασφάλειας και ποιότητας της εταιρείας

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να στείλουν το βιογραφικό τους ή να επικοινωνήσουν με το 22950-42736.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος Λυκείου ή Τεχνικής Σχολής
  • Στρατιωτικές υποχρεώσεις εκπληρωμένες.
  • Η εμπειρία σε αντίστοιχη θέση είναι επιθυμητή, όχι απαραίτητη.
  • Εργατικότητα και ομαδικό πνεύμα
  • Συνέπεια και επαγγελματισμός

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει

  • Πλήρη απασχόληση
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης σε ένα σύγχρονο περιβάλλον εργασίας