Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/6/2019

Καμαριέρα

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΧΑΛΚΙΔΑ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ανώνυμη Εταιρεία, που δραστηριοποιείται στο ξενοδοχειακό κλάδο, με έδρα τη Χαλκίδα, αναζητά για τη κάλυψη θέσης Καμαριέρας για μερική απασχόληση αρχικά με προοπτική πλήρους απασχόλησης στο τμήμα Housekeeping & Πλυντηρίου του Lucy Hotel.

Καθήκοντα:
  • Εργασίες καθαρισμού δωματίων και κοινοχρήστων χώρων
  • Υποστήριξη εργασιών πλυντηρίου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Οι υποψήφιες θα πρέπει να έχουν γνώση – εμπειρία στο τμήμα της Οροφοκομίας που προκύπτει από προϋπηρεσία σε άλλα ξενοδοχεία.
  • Απόφοιτες τουλάχιστον Γενικού Λυκείου ή Τουριστικής Σχολής (ΙΕΚ)
  • Ηλικιακό πεδίο από 35 έως 45 ετών
  • Απαραίτητη γνώση Αγγλικών (καλό επίπεδο)
  • Τόπος διαμονής της ενδιαφερόμενης στην πόλη της Χαλκίδας (για ευέλικτα ωράρια εργασίας)
  • Απαραίτητες συστάσεις

Παροχές

  • Μισθός απόλυτα σύμφωνος με την σύμβαση των Ξενοδοχουπαλλήλων
  • Πλήρης ασφάλιση