Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

3/5/2019

Εργάτριες Συσκευασίας

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Έχεις εργαστεί ως Εργάτρια Συσκευασίας στο τμήμα Παραγωγής και Συσκευασίας τροφίμων;

Σε ενδιαφέρει η εργασία στο τμήμα Παραγωγής μιας οργανωμένης και δυναμικής Βιομηχανίας τροφίμων;

Κάνε ηλεκτρονικά την αίτηση σου και θα σε καλέσουμε άμεσα.

Οι Εργάτριες Συσκευασίας θα έχουν τις εξής αρμοδιότητες:

  • Συσκευασία τροφίμων
  • Συνεργασία και επικοινωνία με τμήμα Παραγωγής
  • Εργασία με βάρδιες

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση εργασίας
  • Διάθεση για εκπαίδευση
  • Ταχύτητα και οργανωτικότητα
  • Εργατικότητα
  • Διαθεσιμότητα για εργασία με βάρδιες
  • Μεταφορικό μέσο

Παροχές

Στις Εργάτριες Συσκευασίας η Βιομηχανία Τροφίμων προσφέρει τα εξής:

  • Ανταγωνιστικό μισθό
  • Οργανωμένο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Αν σε ενδιαφέρει η θέση Εργάτριες Συσκευασίας κάνε την αίτησή σου τώρα!

Για πληροφορίες τηλεφωνήσετε στο +30 2310414731 και μπορείτε να ζήτησετε τον κ. Παπαδόπουλο Κωνσταντίνο.