Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

30/06/2020

Γεωπόνος

Αγροτικά

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Μεγάλη και πρωτοποριακή Εταιρεία που ασχολείται με την απεντόμωση χώρων βιομηχανικών τροφίμων και  υγειονομικού ενδιαφέροντος, με υπηρεσίες υψηλής ποιότητας για την εξασφάλιση ασφαλών τροφίμων και διεθνή δραστηριοποίηση, αναζητά Γεωπόνο (κωδικός: ASCΑg 06.20) για την υποστήριξη του προϊσταμένου γεωπόνου της εταιρείας στην Θεσσαλονίκη.

Αρμοδιότητες:

  • Υποστήριξη του προϊσταμένου γεωπόνου
  • Project management σε θέματα παραγωγής, επίβλεψης και διαχείρισης ποιότητας
  • Εφαρμογές προϊόντων IPM και Pest Control

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Γεωπονικών Επιστημών ή Τεχνολογίας Τροφίμων
  • Σχετική Προϋπηρεσία θα συνεκτιμηθεί θετικά
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Εξοικείωση χρήσης προγραμμάτων Microsoft Open Office (Word, Excel κλπ.)

Παροχές

  • Τρίμηνη σύμβαση με προοπτική μονιμότερης συνεργασίας
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης