Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

6/10/2022

Τεχνολόγος Ιατρικών Μηχανημάτων (χειρουργικός κλάδος)

Υγεία

Πόλη Κύπρος
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρεία Ι.Μ.Ι. Infinity Medical Innovations με έδρα την Κύπρο, στα πλαίσια της αναπτυξιακής της πολιτικής αναζητά :

Τεχνολόγο Ιατρικών Μηχανημάτων (χειρουργικός κλάδος)
ΠΕΡΙΟΧΗ: Λευκωσία- Λάρνακα – Λεμεσό

Περιγραφή θέσης:

  • Υποστήριξη και Χειρισμό χειρουργικών μηχανημάτων
  • Καθημερινή παρουσία σε χειρουργικές επεμβάσεις
  • Προώθηση και υποστήριξη των προϊόντων της εταιρείας
  • Συμμετοχή σε προωθητικές ενέργειες της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ υποψηφίου:
  • Πτυχίο Ιατρικής, Βιοτεχνολόγου- Τεχνολόγων Ιατρικών Οργάνων ή άλλης ανάλογης ειδικότητας
  • Άριστη Γνώση Αγγλικών, χρήση Η/Υ
  • Άριστη επικοινωνιακή ικανότητα
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία στο χώρο της διεγχειρητικής νευροφυσιολογικής παρακολούθησης
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Επαγγελματισμός
  • Άδεια οδήγησης αυτοκινήτου
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών
  • Συνεχή επιστημονική εκπαίδευση σε Ελλάδα και εξωτερικό
  • Δυνατότητες επαγγελματικής και προσωπικής ανάπτυξης
  • Ευχάριστο και δημιουργικό εργασιακό περιβάλλον ανθρωποκεντρικού χαρακτήρα
  • Αυτοκίνητο και κινητό