Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

10/05/2021

Project Manager Επενδυτικών Έργων

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Η εταιρεία μας, στο πλαίσιο ανάπτυξης των δραστηριοτήτων της, ενδιαφέρεται να προσλάβει:

Βασικές αρμοδιότητες της θέσης:
• Σύνταξη και υποβολή εκθέσεων παρακολούθησης, φυσικού και οικονομικού αντικειμένου έργου
• Ανάπτυξη και εφαρμογή συστημάτων παρακολούθησης οικονομικού και φυσικού αντικειμένου έργου
• Προετοιμασία φακέλων οικονομικού και φυσικού αντικειμένου σε περίπτωση ελέγχου από την εκάστοτε ελεγκτική αρχή
• Παρακολούθηση και έλεγχος εξωτερικών συνεργατών βάσει των συμβατικών απαιτήσεων
• Τήρηση φυσικών και ηλεκτρονικών αρχείων κάθε έργου

Απαραίτητα Προσόντα

• Πτυχίο Πολιτικού Μηχανικού / Μηχανολόγου Μηχανικού / Μηχανικού Παραγωγής & Διοίκησης ΑΕΙ
• Εμπειρία τουλάχιστον 5 ετών σε Project Management Τεχνικών Έργων
• Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ (MS Office)
• Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
• Ικανότητα επικοινωνίας και συνεργασίας

Παροχές

• Πλήρη απασχόληση
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Άριστο περιβάλλον εργασίας
• Συνεχή εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης