Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/05/2019

Ηλεκτρονικός - Ηλεκτρολόγος Μηχανικός

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Εταιρεία εμπορίας ιατρικού εξοπλισμού & μηχανημάτων αναζητά Ηλεκτρονικό - Τεχνικό Υποστήριξης για το τμήμα service στο Ηράκλειο Κρήτης.

Κύριες αρμοδιότητες / καθήκοντα

  • Επιδιορθώνει / επισκευάζει βλάβες ιατρικών συσκευών & μηχανημάτων
  • Παρουσιάζει αποτελεσματικά τις παρεχόμενες υπηρεσίες σύμφωνα με τις ανάγκες των πελατών
  • Διεκπεραιώνει τις επιστροφές των πελατών και εξασφαλίζει ότι γίνονται σύμφωνα με την πολιτική της εταιρίας
  • Επικοινωνεί με τις συνεργαζόμενες εταιρίες για τεχνικά θέματα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ Ηλεκτρονικής ή Ηλεκτρολογίας
  • Άριστες επικοινωνιακές δυνατότητες σε ατομικό και ομαδικό επίπεδο
  • Προθυμία, υπευθυνότητα, επαγγελματισμός
  • Επιθυμία απόκτησης νέων γνώσεων
  • Προσανατολισμός στο ποιοτικό αποτέλεσμα

Παροχές

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές με bonus απόδοσης
  • Συνεχή off-the-job και on-the-job εκπαίδευση
  • Δυνατότητα εξέλιξης
  • Εργασία σε μία δυναμική και αναπτυσσόμενη αγορά
  • Πλήρης απασχόληση