ΠΟΛΕΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΚΩΣ ΚΕΡΚΥΡΑ ΠΑΤΡΑ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΜΥΚΟΝΟΣ ΒΟΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΛΑΡΙΣΑ ΧΑΛΚΙΔΑ ΧΑΝΙΑ ΚΑΒΑΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΘΑΣΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ εμφάνιση περισσότερων εμφάνιση λιγότερων

Πωλήτρια / Πωλητής σε κατάστημα με αξεσουάρ κινητής τηλεφωνίας

Κατηγορία: Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΑΓΡΙΝΙΟ
Περιοχή: ΑΓΡΊΝΙΟ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Γενικό Λύκειο

Κατάστημα με αξεσουάρ κινητής τηλεφωνίας στη πόλη του Αγρινίου αναζητά Πωλητή/Πωλήτρια.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Βασικές Αρμοδιότητες

  •  Εξυπηρέτηση πελατών.
  •  Έλεγχος αποθεμάτων και δημιουργία παραγγελιών.
  •  Γενική εποπτεία του καταστήματος.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ευχαίρεια λόγου.
  • Προσαρμοστηκότητα.
  • Πάθος για τις πωλήσεις.
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες.
  • Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας.
  • Βασική γνώση της αγγλικής γλώσσας (γραπτά & προφορικά).

Παροχές

  • Ικανοποιητικός μισθός.
  • Συνεχή εκπαίδευση.
  • Προοπτικές προσωπικής ανάπτυξης και επαγγελματικής εξέλιξης.
  • Ζωντανό και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας;
Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.
ΕΓΓΡΑΦΗ

Σε περίπτωση που έχετε ήδη κάνει εγγραφή, κάντε κλικ εδώ για να συνδεθείτε.
Μόνο στο JobFind.gr λαμβάνετε ενημέρωση μόλις η εταιρεία διαβάσει το Βιογραφικό σας!