Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/11/2021

Tεχνικό Συντήρησης για την παραγωγή

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΚΟΡΩΠΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Αναζητούμε Τεχνικό Συντήρησης για παραγωγική εταιρεία στο κλάδο της κλωστοϋφαντουργίας με έδρα το Κορωπί:

Καθήκοντα:

  • Έλεγχος, επίβλεψη και επισκευή μηχανών παραγωγής
  • Προγραμματισμός συντήρησης
  • Συντήρηση μηχανών παραγωγής και λοιπού εξοπλισμού
  • Προληπτική συντήρηση και βελτιώσεις εξοπλισμού
  • Εγκατάσταση μηχανολογικού εξοπλισμού

Απαραίτητα Προσόντα

Προσόντα:

  • Απόφοιτος Α.Ε.Ι. ή Τεχνικής Σχολής ή Τ.Ε.Ι.Μηχανολογικής κατεύθυνσης
  • Ικανότητα διαχείρισης προβλημάτων και συντονισμού εργασιών
  • Ικανότητα προγραμματισμού
  • Πολύ καλά Αγγλικά η/και Γερμανικά
  • Γνώσεις αυτοματισμού

Επιπλέον:

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Εμπειρία σε βιομηχανικό περιβάλλον
  • Μεταφορικό μέσο
  • Ευχάριστο περιβάλλον και δυνατότητα εξέλιξης

Παροχές

Πλήρης ασφάλιση και ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών.

Ευχάριστο περιβάλλον και ευκαιρίες εξέλιξης

Αποστολή βιογραφικού στο email: corporate@selfbalance.gr