Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/05/2020

Συντηρητής Τουριστικής Μονάδας

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΣΑΡΤΗ | ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Κύρια καθήκοντα:
• Διενεργεί όλες τις διαδικασίες συντήρησης λαμβάνοντας τον απαιτούμενο εξοπλισμό.
• Διεκπεραιώνει επιδιορθώσεις σε δωμάτια, κοινόχρηστους χώρους και κεντρικές εγκαταστάσεις.
• Εντοπίζει σημεία φθοράς και βλαβών και ακολουθεί διαδικασίες για την επιδιόρθωσή τους.
• Διασφαλίζει ότι τηρούνται οι τακτικοί έλεγχοι ασφαλείας.
• Πραγματοποιεί καθημερινό προληπτικό έλεγχο σε όλους τους χώρους της ξενοδοχειακής μονάδας.

Απαραίτητα Προσόντα

• Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση ξενοδοχειακής μονάδας
• Κατασκευαστικές και τεχνικές ικανότητες (συντηρήσεις επίπλων, συντηρήσεις δαπέδων, συντηρήσεις μπάνιων, κουφωμάτων, ελαιοχρωματισμοί)
• Γνώσεις συντήρησης κτιριακών εγκαταστάσεων
• Προσαρμοστικότητα και αποτελεσματικότητα
• Επαγγελματική συμπεριφορά και συνέπεια
• Επιθυμητή γνώση αγγλικών

Παροχές

Η εταιρία μας προσφέρει:
• Πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων
• Επαγγελματικό και σταθερό περιβάλλον εργασίας
• Ασφάλιση
• Διαμονή και διατροφή