Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

6/3/2020

Barista

Εστίαση

Πόλη ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ «ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ» | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η AirCanteen, εταιρία εστίασης που εκμεταλλεύεται χώρους υγειονομικού ενδιαφέροντος σε αεροδρόμια και άλλες κλειστές αγορές, αναζητά Barista για το Αεροδρόμιο Θεσσαλονίκης «ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ».

Κύριες αρμοδιότητες είναι:

  • Η διατήρηση καθαρού και οργανωμένου πόστου εργασίας
  • Η παραγωγή κρύων και ζεστών ροφημάτων βάσει των προδιαγραφών της εταιρίας
  • Η παροχή εξαιρετικής εξυπηρέτησης και η ικανοποίηση των αναγκών του πελάτη

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πρόθυμος, εργατικός, συνεπής, συνεργάσιμος
  • Δυνατότητα εργασίας στα πλαίσια μιας ομάδας
  • Εμπειρία στο χώρο της εστίασης θα θεωρηθεί προσόν, αλλά δεν απαιτείται
  • Πιστοποιητικό υγείας σε ισχύ

Παροχές

  • Σταθερός μισθός και πλήρης ασφάλιση (8ωρη / 5μερη εργασία)
  • Συνεργασία και εκπαίδευση με έμπειρο προσωπικό
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα δυναμικό περιβάλλον
  • Κάλυψη μεταφορικών εξόδων
  • Προοπτικές εξέλιξης βάσει επίδοσης και προσόντων