Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

10/1/2023

Ταμίας καταστήματος εστίασης

Εστίαση

Πόλη ΜΑΡΟΥΣΙ ΑΤΤΙΚΗΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Γευσήνους είναι μια από τις μεγαλύτερες εταιρίες συστηματικής εστίασης που δραστηριοποιείται σε κλειστές αγορές στην Ελλάδα και καλύπτει επισιτιστικές ανάγκες σε τομείς όπως Επιχειρήσεις και Βιομηχανικές Μονάδες, Δημόσια και Ιδιωτικά Εκπαιδευτικά Ιδρύματα (Πανεπιστήμια, Ιδιωτικά Σχολεία - Κολλέγια), Νοσηλευτικά Ιδρύματα κ.λ.π., αναζητά για κατάστημά της εντός Νοσοκομειακής Μονάδας στο Μαρούσι:

Ταμία καταστήματος εστίασης

Αρμοδιότητες:

Ο κάτοχος της θέσης είναι υπεύθυνος για την άρτια εξυπηρέτηση των πελατών & για την ορθή λειτουργία και διαχείριση του ταμίου.

Απαραίτητα Προσόντα

Επιθυμητά προσόντα:

• Εργασιακή εμπειρία 1-2 ετών σε αντίστοιχη θέση
• Εμπειρία στη χρήση ταμειακής μηχανής και POS
• Καλή γνώση Η/Υ
• Ικανότητες επικοινωνίας, συνεργασίας, οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου
• Ομαδικότητα, υπευθυνότητα, συνέπεια και προσοχή στη λεπτομέρεια
• Κάτοχος πιστοποιητικού υγείας σε ισχύ

Παροχές

Η εταιρία προσφέρει:

• Πλήρη απασχόληση & σταθερό ωράριο
• Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
• Ευχάριστο & δυναμικό περιβάλλον εργασίας
• Συνεχή εκπαίδευση