Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/03/2023

Εναερίτης

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Artemis ITS είναι μια ταχέως αναπτυσσόμενη εταιρεία που ειδικεύεται κυρίως στην εγκατάσταση σταθερών και κινητών τηλεπικοινωνιακών δικτύων. Η εταιρεία ιδρύθηκε στην Ελλάδα το 2008 και το 2014 η επιχειρηματική της δραστηριότητα αναπτύχθηκε και στη Ρουμανία. Μέχρι το τέλος του 2016, η εταιρεία επεκτάθηκε στη Γερμανία και από τις αρχές του 2021 δραστηριοποιήθηκε σε Ολλανδία και Νορβηγία. Σήμερα, ο Όμιλος Artemis απασχολεί 800 υπαλλήλους και παρέχει υπηρεσίες στην Κεντρική και Ανατολική Ευρώπη.

Βασικές Αρμοδιότητες θέσης:

Η εταιρεία Artemis-ITS αναζητά Εναερίτες πλήρους απασχόλησης, με δυνατότητα συχνών μετακινήσεων εντός Ελλάδας. Η θέση αναφέρεται στον: Telco Team Leader
  • Εκτέλεση εργασιών εγκαταστάσεων ή βελτιώσεων τηλεπικοινωνιακού εξοπλισμού
  • Πραγματοποίηση εγκαταστάσεων ανορθωτικών συστημάτων σε τηλεπικοινωνιακά έργα
  • Αναρρίχηση σε πυλώνες
  • Εγκατάσταση κλιματιστικών συστημάτων
  • Συνεχόμενες μετακινήσεις σε πολλά μέρη της Ελλάδας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Ηλεκτρολόγου από Δημόσια ή Ιδιωτική Σχολή
  • Επιθυμητή εμπειρία 1 έτους στον τομέα της Ηλεκτρολογίας ή των Τηλεπικοινωνιών
  • Δυνατότητα μετακίνησης και ταξιδιών (η εταιρεία καλύπτει τα έξοδα διαμονής, μετακίνησης και διατροφής)
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Επιθυμητή εμπειρία σε εργασίες σε ύψος
  • Υπευθυνότητα & Συνέπεια
  • Ομαδικότητα και συνεργασία

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών (μισθός + έξοδα διατροφής + ιδιωτική ασφάληση)
  • Ευκαιρίες εξέλιξης και ανάπτυξης
  • Ευχάριστο και σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον

Για όλα τα βιογραφικά θα τηρηθεί αυστηρή εμπιστευτικότητα.

Για οποιαδήποτε περεταίρω πληροφορία μπορείτε να επικοινωνήσετε Δευτέρα με Παρασκευή 9.00 με 17.00 στο +30 6981744304