Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

25/11/2022

Υπεύθυνος Ασφαλείας

Προσωπικό Ασφαλείας - Υπηρεσίες Καθαριότητας

Πόλη ΑΘΗΝΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία Mellon Technologies επιθυμεί να προσλάβει για λογαριασμό μεγάλης εταιρείας ενέργειας στις εγκαταστάσεις της στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας

        Υπεύθυνο Ασφαλείας για τον τομέα φύλαξης σταθμών και ορυχείων.

Κύριες αρμοδιότητες:

• Διαχείριση προγραμμάτων προσωπικού φύλαξης Σταθμών παραγωγής και Ορυχείων σε συνεργασία με τον Υποτομέα Προγραμματισμού και Φυλάξεων για όλη την επικράτεια
• Συντονισμός και επικοινωνία για τις ανάγκες εκπαιδευτικών προγραμμάτων σε συνεργασία με τον Υποτομέα Εκπαιδεύσεων
• Διοικητική υποστήριξη του Τομέα Φύλαξης Σταθμών & Ορυχείων
• Παρακολούθηση της εφαρμογής διαδικασιών/πρωτοκόλλων του Τομέα Φύλαξης Σταθμών & Ορυχείων
• Διαχείριση Ηλεκτρονικής Αλληλογραφίας

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτος-η δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης. Επιθυμητό πτυχίο ΙΕΚ,ΑΤΕΙ,ΑΕΙ
• Άριστη γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών (Internet, Word, Excel)
• Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
• Τουλάχιστον 6ετή εμπειρία στο αντικείμενο της φυσικής ασφάλειας
• Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
• Κάτοχος διπλώματος οχήματος κατηγορίας Β’

Παροχές

• Ικανοποιητικές μηνιαίες απολαβές
• Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
• Περιθώρια εξέλιξης