Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

3/12/2022

Υπεύθυνος Eξυπηρέτησης Πελατών

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Από μεγάλη εταιρία με ηγετική παρουσία στο χώρο των μηχανών γραφείου και αναλωσίμων (εκτυπωτές, ετικέτες, μελανοταινίες),
ζητείται για άμεση πρόσληψη:

Customer Service Representative (Υπεύθυνος Εξυπηρέτησης Πελατών)

Με καθήκοντα:
  • Διαχείριση εισερχόμενων κλήσεων πελατών (inbound sales)
  • Διερεύνηση αναγκών πελατών
  • Πρόταση προϊόντων -προσφορές follow up
  • Τιμολόγηση παραγγελιών
  • After sales service / υποστήριξη πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

O κατάλληλος υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει:
  • Σπουδές ΑΕΙ/ΤΕΙ οικονομικής ή θετικής κατεύθυνσης
  • Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Άνεση Η/Υ, επιθυμητή γνώση προγράμματος Softone
  • Τουλάχιστον 2 έτη εμπειρίας σε τμήμα πωλήσεων ή εξυπηρέτησης πελατών, κατά προτίμηση B2B
  • Οργανωτική προσωπικότητα και εστίαση στους στόχους
  • Επικοινωνιακές, γνώσεις στον τομέα της πώλησης, διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Πνεύμα συνεργασίας / ομάδας

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:
  • Υψηλό μισθό αναλόγως προσόντων
  • Ασφάλιση ΙΚΑ
  • Bonus επιτεύξεων στόχων
  • Συνεχή εκπαίδευση και επιμόρφωση
  • Άριστες συνθήκες εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης σε ένα δυναμικό περιβάλλον