Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/09/2022

Family Advisor / Εξωτερικός Πωλητής

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΝΕΟΣ ΚΟΣΜΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Vodafone αναζητά εξειδικευμένο Εξωτερικό Πωλητή με έδρα το κατάστημα του Νέου Κόσμου (Αθήνα), υπεύθυνο για τη διεύρυνση του οικιακού πελατολογίου της εταιρείας με στόχο την προώθηση υπηρεσιών οπτικών ινών.

Αρμοδιότητες

• Καθημερινή επικοινωνία με νέους και υφιστάμενους πελάτες στο χώρο τους
• Αξιολόγηση και καταγραφή των τρεχουσών υπηρεσιών του υποψήφιου πελατολογίου
• Διερεύνηση των αναγκών των πελατών και παράθεση των ιδανικότερων λύσεων με βάση το προφίλ του εκάστοτε πελάτη
• Καθοδήγηση και εκπαίδευση των υποψηφίων πελατών στις νέες τεχνολογίες

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτος Λυκείου (Επιθυμητό ΙΕΚ, ΤΕΙ, ΑΕΙ)
• Ευχέρεια στην επικοινωνία και διαπραγματευτική ικανότητα
• Συνέπεια – Υπευθυνότητα – Οργανωτικές ικανότητες
• Ευελιξία και προσαρμοστικότητα
• Προηγούμενη σχετική εργασιακή εμπειρία θα εκτιμηθεί

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και πλήρης ασφάλιση
• Μηνιαία bonus παραγωγικότητας
• Συνεχής εκπαίδευση με την ανάληψη των καθηκόντων
• Σταθερό επαγγελματικό περιβάλλον
• Συνεχής υποστήριξη από το σύνολο του οργανισμού (trainer,district manager, κατάστημα)
• Επαγγελματικό κινητό- tablet - κάρτες
• Εταιρική έκπτωση σε υπηρεσίες (κινητό, σταθερό) και προϊόντα (κινητό, αξεσουάρ)
• Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης