Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/9/2019

Πωλητής Β2Β (Εμπόριο καπνικών προϊόντων)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρία χονδρικής καπνικών προϊόντων επιθυμεί να προσλάβει Πωλητή Β2Β με έδρα την Θεσσαλονίκη για ανάπτυξη πωλήσεων στην Βόρεια Ελλάδα.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες
  • Επιθετική και συστηματική ανάπτυξη νέων εταιρικών συνεργασιών
  • Διατήρηση και δραστική ανάπτυξη υφιστάμενων εταιρικών συνεργασιών
  • Παρακολούθηση & έλεγχος του κύκλου πώλησης και επίτευξης στόχου πωλήσεων
  • Κορυφαία εξυπηρέτηση πελατών και τήρηση εμπορικής πολιτικής

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιχειρηματικό πνεύμα και στόχο -προσήλωση στη πώληση και το αποτέλεσμα
  • Ισχυρές διαπραγματευτικές και επικοινωνιακές ικανότητες
  • Ικανότητα ανάπτυξης μακροχρόνιων σχέσεων εμπιστοσύνης με πελάτες
  • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας και χρήσης Η/Υ
  • Δίπλωμα οδήγησης και δυνατότητα ταξιδιών
  • Εμπειρία σε ανάπτυξη πελατολογίου Β2Β
  • Επιθυμητή γνώση της αγοράς ηλεκτρονικού τσιγάρου
  • Εργατικότητα και ισχυρή αποτελεσματικότητα – Αναζητούμε αυτούς που θέλουν να γίνουν κορυφαίοι

Παροχές

  • Καθοδήγηση, υποστήριξη και επαγγελματική ανάπτυξη
  • Εταιρικό κινητό και έξοδα κίνησης
  • Μισθός και ισχυρό σύστημα bonus επίτευξης στόχου πωλήσεων
  • Ισχυρές προοπτικές βάση αποτελεσμάτων, ανάπτυξη δομής στην Βόρεια Ελλάδα