Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

06/05/2021

Υπάλληλος Γραφείου

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η εταιρεία Γεώργιος Π. Κυζηρίδης ΑΒΕΕ εμπορική εταιρεία στον χώρο των μετάλλων με έδρα στον Πειραιά, αναζητά Υπάλληλο Γραφείου.

Περιγραφή θέσης
  • Επικοινωνία με προμηθευτές εσωτερικού – εξωτερικού.
  • Δημιουργία και διαχείριση προσφορών προς πελάτες.
  • Εξυπηρέτηση πελατών λιανικής
  • Έρευνα αγοράς και ανταγωνισμού

Απαραίτητα Προσόντα

  • Γνώση χρήσης Η/Υ, Microsoft office, άνεση στην επικοινωνία μέσω e-mail
  • Καλή γνώση Αγγλικών , άνεση σε γραπτό και προφορικό λόγο
  • Επιθυμητή η γνώση προγραμμάτων ERP
  • Άριστες επικοινωνιακές, οργανωτικές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Ευχάριστη προσωπικότητα με αξιοπιστία και διάθεση για εργασία
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και συνέπειας

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας