Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/12/2019

Πολιτικός Μηχανικός / Αρχιτέκτων

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΚΑΒΑΛΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται Πολιτικός Μηχανικός / Αρχιτέκτων από τεχνικό γραφείο στην Καβάλα.

Αρμοδιότητες:

  • Έκδοση οικοδομικών αδειών
  • Αναλυτικές προμετρήσεις επιμετρήσεις χώρων
  • Αρχιτεκτονική μελέτη
  • Υλοποίηση οικοδομικών έργων
  • Διενέργεια έρευνας αγοράς και υπολογισμό κόστους
  • Αδειοδότηση καταστημάτων υγειονομικού ενδιαφέροντος
  • Αδειοδότηση τουριστικών καταλυμάτων
  • Υποστήριξη λειτουργιών γραφείου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πενταετής εμπειρία σε συναφείς δραστηριότητες
  • Ιδανικά απόφοιτος αρχιτεκτονικής σχολής ή σχολής συναφών ειδικοτήτων
  • Εμπειρία σε πολεοδομικά ζητήματα
  • Άριστη γνώση νέου οικοδομικού κανονισμού και της πολεοδομικής νομοθεσίας
  • Άριστη Γνώση Autocad και σχεδιαστικών προγραμμάτων
  • Πολύ καλή γνώση MS Office
  • Γνώση της Αγγλικής γλώσσας είναι επιθυμητό προσόν

Προσωπικά χαρακτηριστικά

  • Επαγγελματισμός
  • Ευσυνειδησία
  • Όρεξη για εργασία
  • Έμφαση στη λεπτομέρεια
  • Συνέπεια
  • Οργανωτικότητα

Παροχές

  • Εργασία κυρίως σε περιβάλλον γραφείου
  • Δυνατότητα εξωτερικής συνεργασίας