Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/05/2022

Οδηγός (Δίπλωμα Β' ή Δ' κατηγορίας)

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Το Ξενοδοχείο Radisson Blu Santorini Zaffron Resort μέλος του Ομίλου FAIS, για την σεζόν 2022 αναζητά Οδηγό.

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Καλωσόρισμα πελατών
  • Διευκόλυνση με τις αποσκευές
  • Παροχή πληροφοριών για το νησί και το ξενοδοχείο στον πελάτη
  • Αρμονική συνεργασία με τη Reception για την εκτέλεση του προγράμματος
  • Συντήρηση των εταιρικών οχημάτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δίπλωμα Β ή Δ κατηγορίας
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικών
  • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Ευελιξία και προσαρμοστικότητα στα προγράμματα εργασίας
  • Ικανότητα εργασίας υπό συνθήκες πίεσης

Παροχές

Στα πλαίσια της παραπάνω θέσης, η Εταιρεία μας προσφέρει:
  • Πλήρης Απασχόληση / Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων
  • Προοπτικές και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Πλήρης Διατροφή, στέγαση (κατά την διάρκεια Λειτουργίας του Ξενοδοχείου)
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στέλνουν τα βιογραφικά τους με πρόσφατη φωτογραφία