Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

7/4/2017

PHP / WEB Developer

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΣΕΡΡΕΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η εταιρεία μας αποτελεί πρότυπο τηλεφωνικό κέντρο στην πόλη των Σερρών. Αντικείμενο των υπηρεσιών που προσφέρει είναι η τηλεφωνική εξυπηρέτηση.Διαθέτει υπερσύγχρονο σύστημα τηλεφωνικής υποστήριξης και κάλυψης αναγκών,τόσο πανελλαδικά όσο και σε διεθνές επίπεδο.

Περιγραφή θέσης
- Αναζητούμε PHP-WEB Developer με όρεξη και παθος για τις νέες τεχνολογίες.
- Ο κατάλληλος υποψήφιος θα κληθεί να αναπτύξει νέες καθώς και να συντηρήσει υπάρχουσες εφαρμογές.

Απαραίτητα Προσόντα

- Κατανόηση των αρχών του αντικειμενοστραφούς προγραμματισμού ( Object Oriented Programming )
- Επαγγελματική εμπειρία στην PHP.
- Γνώση HTML, CSS, Javascript/jQuery.
- Γενικότερη κατανόηση της λειτουργίας των ιστοσελίδων.
- MySQL, MSSQL Database quering.
- Εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον 1 χρόνο, σε προγραμματιστικό περιβάλλον.

Παροχές

Παρέχονται:
Πρόσληψη με σύμβαση πλήρους απασχόλησης (full time)
Μισθός + ασφάλιση ΙΚΑ
Ιδανικές συνθήκες εργασίας σε ευρωπαϊκό περιβάλλον
Δυνατότητες εξέλιξης