Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/01/2020

Μηχανολόγος Μηχανικός -Προϊστάμενος ομάδας συντήρησης

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ | ΛΑΡΙΣΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η ManpowerGroup Greece, για λογαριασμό πελάτη της, με ηγετικό ρόλο στο χώρο της Βιομηχανίας, αναζητά Μηχανολόγο Μηχανικό - Προϊστάμενο ομάδας συντήρησης για την περιφέρεια Θεσσαλίας.

Αρμοδιότητες της θέσης:
  • Παρακολούθηση της λειτουργίας των μηχανών παραγωγής
  • Επίλυση τεχνικών προβλημάτων
  • Διοίκηση ομάδας τεχνικών 5-6 ατόμων
  • Προτάσεις για βελτιστοποιήσεις στις μηχανές
  • Προληπτική και περιοδική συντήρηση του εξοπλισμού
  • Προγραμματισμός μηχανολογικής συντήρησης
  • Συμμετοχή και προγραμματισμός νέων έργων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση σε οργανωμένο τμήμα
  • συντήρησης σε βαριά βιομηχανία απαραίτητα
  • Εμπειρία σε πνευματικά & υδραυλικά συστήματα βιομηχανικών εγκατάστασεων
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση H/Y

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Επιδότηση ενοικίου
  • Πλήρης ασφάλιση, επιδόματα, άδειες, κ.λπ.
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον με συνεχή εκπαίδευση και δυνατότητες εξέλιξης