Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

31/05/2023

Υπάλληλος για back Office - Τμήμα πωλήσεων λογισμικού ηλεκτρονικής τιμολόγησης

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΜΑΡΟΥΣΙ ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΙΘΡΙΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η i-Spirit Software που εδρεύει στο Μαρούσι και  δραστηριοποιείται στον κλάδο της πληροφορικής  (Λογισμικό εμπορικής διαχείρισης E.R.P), ζητά Υπάλληλος για back Office  στο Μαρούσι Αττικής για εργασία πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες

Εφαρμογή εμπορικής πολιτικής της εταιρείας

  • Ενημέρωση για νέες λειτουργίες της εφαρμογής σε υφιστάμενο και σε δυνιτικό πελατολόγιο
  • Σύνταξη οικονομικών προσφορών, παραγγελιοληψία και εξυπηρέτηση των πελατών
  • Συντονισμός με το τμήμα υποστήριξης στην ολοκλήρωση της παραγγελίας
  • Ενημέρωση πελατών για τις ανανεώσεις των συμβάσεων​

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση πωλήσεων στον κλάδο της τεχνολογίας απαραίτητη ή προϋπηρεσία σε πωλήσεις B2B  (Θα εκτιμηθεί πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ / ΙΕΚ)
  • Καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Καλή γνώση προγραμμάτων MS Office (Word, Excel  E.R.P C.R.M)
  • Διαπραγματευτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ικανότητα τήρησης χρονοδιαγραμμάτων και ανάληψης πρωτοβουλιών

Παροχές

Συνθήκες εργασίας:

  • Μοντέρνα γραφεία, εξατομικευμένος χώρος εργασίας, ομαδικό πνεύμα, δυνατότητες εξέλιξης.
  • Ασφάλεια και φύλαξη χώρου. Πρόσβαση στα ΜΜΜ (Προαστιακός - Λεωφορεία).
  • Τα γραφεία μας βρίσκονται εντός εμπορικού Κέντρου με άλλες εταιρείες ( πληροφορικής, ναυτιλιακές) , εστιατόρια και γυμναστήριο (Holms place).

Παροχές :

  • Μεταφορικό μέσο, κινητο bonus παραγωγηκότητας