Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/03/2021

Senior Τεχνικός Λογισμικού

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Το αντικείμενο δραστηριότητας της εταιρείας είναι η παροχή ολοκληρωμένων λύσεων πληροφορικής σε επιχειρήσεις του ιδιωτικού τομέα.

Εξειδικεύεται στην προώθηση λύσεων εφαρμογών ERP και συγκαταλέγεται μεταξύ των μεγαλύτερων εταιρειών πληροφορικής της Β. Ελλάδος.

Περιγραφή θέσης εργασίας Senior Consultant

  • Εγκατάσταση, παραμετροποίηση και εκπαίδευση των εφαρμογών της Softone.
  • Διαχείριση ερωτημάτων πελατών σχετικά με τη χρήση των εφαρμογών της Softone
  • Παρουσίαση εφαρμογών σε υποψήφιους πελάτες
  • Καθοδήγηση πελατών και συνεργατών προς τις βέλτιστες πρακτικές.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία 3 ετών σε ανάλογη θέση
  • Τουλάχιστον 5 πιστοποιήσεις στο λογισμικό Softone (ERP I, ERP II, Technical I, II)
  • Επιπλέον πιστοποιήσεις στο λογισμικό Softone θα ληφθούν σοβαρά υπ’ όψιν.
  • Συνέπεια, συνεργατικότητα, άριστες ικανότητες επικοινωνίας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις και δίπλωμα οδήγησης ΙΧ
  • Ευχέρεια στην τηλεφωνική επικοινωνία και πελατοκεντρική αντίληψη
  • Ικανότητα τήρησης χρονοδιαγράμματος.

Παροχές

  • 20.000 € ετήσιες αποδοχές
  • Διαρκή εξέλιξη και εκπαίδευση
  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας