Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

09/02/2023

Υπεύθυνος βάρδιας

Εστίαση

Πόλη ΒΟΛΟΣ | ΒΟΛΟΣ

Το  ''S COFFEE'' στα πλαίσια διαρκούς ανάπτυξης και εξέλιξης & έχοντας στο επίκεντρο την άρτια εξυπηρέτηση του πελάτη, ζητεί Υπεύθυνο βάρδιας.

Αρμοδιότητες:

  • Διασφάλιση της ομαλής εξυπηρέτησης των πελατών σε σαλόνι & take away
  • Διασφάλιση του προγράμματος παραγωγής των προϊόντων εντός των προβλεπόμενων χρονοδιαγραμμάτων και τηρώντας το συνταγολόγιο τους
  • Επίβλεψη και συντονισμός προσωπικού βάρδιας
  • Έλεγχος καλής λειτουργίας της υπηρεσίας delivery
  • Τήρηση των κανόνων υγιεινής και ασφάλειας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Υπευθυνότητα
  • Εμπειρία στο χώρο των τροφίμων με γνώσεις μπουφέ & κρέπα
  • Διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Προσανατολισμός στον πελάτη και στη βέλτιστη εξυπηρέτηση του
  • Διοικητικές ικανότητες και ομαδικό πνεύμα εργασίας

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο & σύγχρονο περιβάλλον