Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/06/2019

Πωλητής/Πωλήτρια (Νότια Προάστια)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται Πωλητής/Πωλήτρια για κατάστημα οπτικών APRES-SKI στα νότια προάστια.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Ωράριο εργασίας πρωινό και απογευματινό.

Αρμοδιότητες:
Ο κατάλληλος υποψήφιος θα έχει τις παρακάτω αρμοδιότητες:

  •  Θα παρέχει άριστη εξυπηρέτηση στους πελάτες με στόχο την αύξηση των πωλήσεων
  •  Θα είναι υπεύθυνος για τα εμπορεύματα ενώ θα φροντίζει για την εμφάνιση τους εντός του καταστήματος
  •  Θα φροντίζει και θα ανανεώνει τα ράφια με τα εμπορεύματα
  •  Θα λειτουργεί αποτελεσματικά με τα μέλη της ομάδας για να εξασφαλίζει ότι ο χώρος και οι αποθηκευτικοί χώροι του καταστήματος είναι καθαροί και προσεγμένοι

Απαραίτητα Προσόντα

Ο κατάλληλος υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει τα παρακάτω προσόντα:
  •  Επικοινωνιακές δεξιότητες
  •  Προσανατολισμό στην άψογη εξυπηρέτηση του πελάτη.
  •  Καλές οργανωτικές ικανότητες και ικανότητα χειρισμού πολλαπλών καθηκόντων
  •  Απαραίτητη προηγούμενη εμπειρία στον κλάδο της λιανικής πώλησης
  •  Ευελιξία όσον αφορά το πρόγραμμα εργασίας
  •  Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  •  Προσήλωση στο αποτέλεσμα
  •  Συνέπεια και επαγγελματισμό

Παροχές

  •  Εργασία σε ένα ευχάριστο περιβάλλον
  •  Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  •  Bonus πωλήσεων