Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

03/05/2022

Υπάλληλος διακίνησης - Τιμολόγησης

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΘΗΒΑ | ΘΗΒΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Υπεύθυνος/η Διακίνησης - Τιμολόγησης – Πλήρης Απασχόλησης

Για την έδρα της εταιρίας στη περιοχή Θήβα.

Περιγραφή Θέσης Εργασίας:
  • Τιμολόγηση παραστατικών (Τιμολόγια, Δελτία, Τριγωνικές, Επιστροφές κτλ)
  • Τιμολόγηση Δρομολογίων, Λιανικής Πώλησης
  • Ορθή καταχώρηση παραστατικών
  • Άριστη γνώση όλων των λειτουργιών του λογιστικού κυκλώματος
  • Εμπειρία επικοινωνίας με πελάτες και προμηθευτές

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ-ΤΕΙ Οικονομικής κατεύθυνσης.
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή χρήση Η/Υ, Office (Excel,Word)
  • Ελάχιστη προϋπηρεσία 3-5 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώση εμπορικής εφαρμογής Entersoft
  • Άνεση στην επικοινωνία και την διαπραγμάτευση
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Αποτελεσματική οργάνωση και διαχείριση χρόνου

Παροχές

  • Προσφέρονται ανταγωνιστικές μηνιαίες αποδοχές,
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας και προοπτικές καριέρας σε μία δυναμικά εξελισσόμενη εταιρεία.