Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/10/2020

Εξωτερικός/ή Πωλητής/τρια Καρτοκινητής Τηλεφωνίας

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Κατάστημα Vodafone στην περιοχή της Δυτικής Θεσσαλονίκης αναζητά Εξωτερικό/ή Πωλητή/τρια για να στελεχώσει την εξωτερική ομάδα πωλήσεων καρτοκινητής.

Καθήκοντα θέσης:
O πωλητής/ρια θα είναι υπεύθυνος/η για τη προώθηση πακέτων καρτοκινητής. Θα πρέπει να είναι επικοινωνιακός με άνεση στη προσσέγγιση του κόσμου. ΠΡΟΣΟΧΗ: Απαραίτητη η ενεργή κάρτα ανεργίας .

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος Λυκείου ή ΙΕΚ
  • Ικανότητα επικοινωνίας και ομαδικής εργασίας
  • Άριστη διαχείριση χρόνου και προσανατολισμός στο αποτέλεσμα
  • Ενθουσιασμός και πάθος για επικοινωνία με τους πελάτες μας και παροχή φανταστικής εξυπηρέτησης
  • Ενασχόληση με internet, apps, social media και λειτουργικά συστήματα smartphones.
  • Γνώση αγγλικών
  • Απαραίτητη η ενεργή κάρτα ανεργίας τουλάχιστον για 3 μήνες.

Παροχές

  • Μισθός
  • Ασφάλεια
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Εκπαίδευση