Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

25/1/2019

Στέλεχος Marketing

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Βιομηχανία παραγωγής διακοπτών για δίκτυα Θέρμανσης - Ύδρευσης με έδρα στη Μάνδρα Αττικής, ζητά Yπεύθυνο Ανάπτυξης Τμήματος Marketing.

Κύριες αρμοδιότητες

  • Δημιουργία καταχωρήσεων, προωθητικών φυλλαδίων, οδηγιών χρήσης & ετικετών προϊόντων
  • Υποστήριξη δημιουργικού website (CMS, Wordpress, Cpanel, SEO)
  • Υποστήριξη δημιουργικού social media
  • Προετοιμασία εθνικών & διεθνών εκθέσεων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Γραφιστικής ή Ηλεκτρονικών Υπολογιστών
  • Γνώση Προγραμμάτων Coreldraw, Adobe Indesign, Photoshop, Illustrator
  • Γνώση εφαρμογών Μs Office
  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση τουλάχιστον τριών (3) ετών
  • Εμπειρία επί των ψηφιακών εκτυπώσεων-Σελιδοποίηση-δημιουργία καταλόγου
  • Γνώσεις Πληροφορικής (Software-Hardware)
  • Δυνατότητα επικοινωνίας & συνεργασίας με εξωτερικούς συνεργάτες
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παροχές

  • Πακέτο αποδοχών ανάλογο των προσόντων του υποψηφίου
  • Μόνιμη & συνεχή απασχόληση
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Δυνατότητες εξέλιξης