Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/3/2021

Χειριστές Μηχανών Παραγωγής - Εργατοτεχνίτες

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΔΥΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ManpowerGroup για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλη χαρτοβιομηχανία, αναζητά Εργατοτεχνίτες - Χειριστές Μηχανών Παραγωγής για τη Δυτική Θεσσαλονίκη (ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑ).

Καθήκοντα θέσης :

  • Χειρισμός μηχανημάτων παραγωγής
  • Επιδιόρθωση βλαβών μηχανών παραγωγής
  • Έλεγχος ασφάλειας ηλεκτρολογικών & μηχανολογικών συστημάτων
  • Εκτέλεση ηλεκτρολογικών και μηχανολογικών επισκευών και βελτιώσεων κατόπιν υπόδειξης του αρμόδιου εργοδηγού

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο τεχνικού Λυκείου με κατεύθυνση μηχανολογίας, αυτοματισμού ή ηλεκτρολογίας (ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ).
  • Προϋπηρεσία έως 2 έτη (επιθυμητή και όχι απαραίτητη)
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες
  • Διάθεση για γνώση και εξέλιξη

Παροχές

  • Σύμβαση ορισμένου χρόνου με προοπτική αορίστου
  • Σταθερός μηνιαίος μισθός
  • Πλήρης ασφάλιση
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον