Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/1/2023

Γραφίστας / Γραφίστρια

Digital Marketing - Ecommerce - Design

Πόλη ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

H εταιρεία Dashome αναζητά Γραφίστρια - Γραφίστα για inhouse εργασία με πλήρη απασχόληση στην έδρα της στην Μεταμόρφωση.

Αρμοδιότητες:

  • Δημιουργία προϊοντικών καταλόγων
  • Δημιουργικά για καρτολίνες και συσκευασίες προϊόντων
  • Επεξεργασία και ξεγυρίσματα φωτογραφιών
  • Μακέτες και artworks προϊόντων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση προγραμμάτων Photoshop, Illustrator και InDesign
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας σε προφορικό και γραπτό λόγο
  • Δημιουργικότητα, υπευθυνότητα και ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Δυνατότητα ανταπόκρισης σε ένα δυναμικό και απαιτητικό περιβάλλον εργασίας
  • Επιθυμητή εμπειρία στη δημιουργία προϊοντικών καταλόγων

Παροχές

  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα ευχάριστο περιβάλλον
  • Μόνιμη απασχόληση
  • Οκτάωρο, πενθήμερο ωράριο εργασίας
  • Εκπαίδευση
  • Αμοιβή αναλόγως των προσόντων